top of page

HAKKIMIZDA

Mitis Group,15 yıldan fazla tecrübenin ışığıyla kurulmuş bir firmadır.

Antalya’da hizmet veren firmamız sadece Antalya değil yurt içi ve yurt dışı tüm bölgelerde de hizmet vermektedir.

Film ekstrüzyon, flekso ve baskı makineleri, laminasyon ve kaplama makineleri, dilme-sarma makineleri, torba yapma makineleri için komple hatların yanı sıra plastik atıkların yıkanması ve geri dönüştürülmesi için hatlar ve ekipman tedarik ediyoruz.

Firmamız büyük işletmeler ve fabrikalar da dahil olmak üzere her alanda  otomasyon, yazılım (PLC-HMI-SCADA) hizmeti vermektedir.

Mitis, bununla birlikte Plastik , geri dönüşüm, Tarım ve Gübre , paketleme ve ambalaj makinelerin imalatını yapmaktadır.

Misyonumuz ürettiğimiz her makineyi teknolojiyle uyumlandırarak elektrik tüketimini azaltmak ve üreticilerimize ekonomik olarak katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz ise ürettiğimiz her makineyi geliştirerek tam otomasyonlu insan gücünü neredeyse sıfıra indirgeyen elektrik tasarruflu makineye dönüştürmektir.

Mitis, makine imalatı dışında her türlü makinelerin montaj-demontajını, bakım-onarımını yapmaktadır.

Bildiğiniz üzere üretici bir firmanın sağlıklı ve sürekli bir üretim yapabilmesi için makinelerinin düzenli ve periyodik bakımlarını yaptırması gereklidir.

Düzenli ve kontrollü bakım-onarımlar üreticiyi zaman kaybından kurtarmaktadır.  

Mitis olarak müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda bakım-onarım hizmeti sağlamakta bununla birlikte makinelerinden eskisi gibi verim alamayan üreticilerin istekleri doğrultusunda makinelerini revize etmekteyiz.

Teknolojiyi takip ederek ilerlemek, hızla gelişen teknolojiyi müşterilerine sunarak hizmet verme misyonunu üstlenmiş olan Mitis Group, aldığı işleri ve projeleri optimum sürede müşteriye sağlamayı hedefler.

WhatsApp Image 2022-02-14 at 16.35_edited.jpg
WhatsApp Image 2022-02-14 at 16.35.34.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-14 at 16.35.33.jpeg
bottom of page